foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

 

Aranżacja wnętrz

Ciężko jest wskazać jeden styl wnętrz, który teraz dominuje. Już od jakiegoś czasu modne są wnętrza skandynawskie, które charakteryzuje między innymi połączenie jasnych kolorów z elementami drewna, wnętrza glamour, których domeną są kryształy, szyk, elegancja, wysokie zagłówki w sypialni czy wnętrza rustykalne, które przyciągają uwagę zestawieniami kolorystycznymi nawiązującymi do ziemi, dodatkowo w połączeniu z drewnem, cegłą. Na czasie jest także przerabianie i odświeżanie starych mebli. Wybór stylu zależy od tego, co sobie cenimy, co nam się podoba, w jakim wnętrzu będziemy czuć się komfortowo. Każdy jest inny, a meble, dekoracje właśnie te inne upodobania podkreślają.


Co można wykorzystać w nowym wnętrzu?

Ciekawych rozwiązań, połączeń, zestawień kolorystycznych, gadżetów, które dopełnią aranżację jest obecnie bardzo dużo. Na pewno o kilku modnych i często wykorzystywanych aktualnie pewniakach warto wspomnieć.

 

1 Płytki imitujące drewno – to ostatnimi czasy hit, jeśli chodzi o podłogę. Są trwałe, świetnie się prezentują zarówno w salonie, kuchni, jak i w łazience. Nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

 

2 Płytki imitujące beton – najlepiej sprawdzają się w kuchni oraz w łazience. To produkt, po który chętnie sięgają zarówno panie, jak i panowie, ponieważ łączy surowy styl z niepowtarzalną wyjątkowością. Bardzo fajnie tego typu płytki łączą się z drewnem oraz bielą.

 

3 Ściany z cegły – coraz bardziej popularne i chętnie w projektach wykorzystywane. Najczęściej znajdują zastosowanie w salonie. Czerwona, jak i biała cegła idealnie pasują do szarości, czerni oraz drewna.

 

4 Wiszące fotele – ciekawy mebel, który pasuje zarówno do wnętrza, jak i na taras. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Najbardziej popularne to biel, szarość i czerń. Wyłożony poduszką – idealne miejsce odpoczynku i relaksu.

 

5 Geometryczne lampy – świetnie pasują do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, ale nie tylko. To nowość, jeśli chodzi o dekorację pomieszczenia, ale już ciesząca się bardzo dużą popularnością. Elementy geometryczne, industrialne można zauważyć nie tylko w domach, ale także lokalach, barach, restauracjach czy też hotelach.

 

6 Las w butelce – można kupić lub zrobić samodzielnie. Dopełni każde wnętrze.