Blog

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

Ostatnie wpisy

Czym różni się projekt nowoczesnej stodoły od tradycyjnych projektów domów?

Nawet jeśli na rynku dostępnych jest wiele gotowych projektów domów, przygotowanych w najróżniejszych stylach, to tak naprawdę najczęściej decydujemy się na te klasyczne, w których sami się wychowywaliśmy. Coś jednak sprawia, że domy typu nowoczesna stodoła stają się coraz bardziej popularne. Czym różni się projekt nowoczesnej stodoły od tych tradycyjnych?

Więcej…

Architekci wnętrz w Krakowie - jak wybrać najlepszego?

Kraków to dynamicznie rozwijające się miasto, w którym każdego roku powstają nowe budynki mieszkalne, biurowce czy obiekty handlowe. Nic więc dziwnego, że w takim miejscu istnieje duże zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów w zakresie aranżacji pomieszczeń. Architekci wnętrz z pewnością mają dużo możliwości w Krakowie. Jak więc wybrać najlepszego fachowca, który nie zawiedzie naszych oczekiwań?

Więcej…

Kominki gazowe w Krakowie - idealna alternatywa dla drewna

Kominki gazowe to świetny wybór dla mieszkańców Krakowa, którzy już od 1 września 2019 roku w wyniku uchwały antysmogowej nie będą mogli stosować węgla i drewna do ogrzewania swoich mieszkań. Jeśli więc marzysz o widoku płomieni w swoim domu, kominki gazowe z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w Krakowie.

Więcej…