foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

Przybywające z każdym rokiem doświadczenie, a także nieustanna kontrola nad wysoką jakością wykonywanych usług, umożliwia uzyskanie trwałych i solidnych produktów, przy równoczesnych zachowaniu atrakcyjnych cen. Za sprawą nieustannych szkoleń i ciągłej modernizacji zakładu, wszystkie z naszych maszyn cieszą się ogromnym powodzeniem oraz nienaganną opinią nie tylko wśród miejscowych klientów, ale i również wśród regionalnych, a nawet krajowych firm zarządzających flotą pojazdów komunalnych.

Dążąc do nieustannego dostosowywania całej oferty produktów do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów, stale wprowadzane są niezbędne ulepszenia i unowocześnienia w obecnie używanych maszynach. Trwają również prace nad opracowywaniem zupełnie nowych konstrukcji. Produkty, z których korzysta się w firmie na co dzień w większości wykonywane, są na specjalistycznych obrabiarkach CNC.

- udzielamy gwarancji na wykonywane w naszym serwisie naprawy

- zapewniamy nie tylko serwis gwarancyjny, ale i również pogwarancyjny

- zapewniamy konkurencyjność cen

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem remontów mechanizmów, które posiadają obudowy śmieciarek. Likwidujemy luzy i wymieniamy ślizgi. Istnieje również możliwość specjalnej produkcji ślizgów na zamówienie.

Naprawa śmieciarek i hakowców

Zajmujemy się także naprawą hakowców, które są eksploatowane w przemyśle komunalnym, zarządzaniu odpadami oraz recyklingu.

Ostatnie wpisy

Naprawa śmieciarek i pojazdów komunalnych

Już od wielu lat firma Terberg zajmuje się profesjonalnym serwisem i naprawą śmieciarek, specjalistycznych aut ciężarowych, pojazdów komunalnych oraz innych tego typu pojazdów i maszyn, które każdego dnia dbają o czystość na drodze i nie tylko. Firma obsługuje nawet najbardziej złożone i skomplikowane przypadki. Im trudniejsze zadanie jest do wykonania, tym sprawia to większą przyjemność i frajdę z pozytywnego zakończenia zadania. Naprawa śmieciarek i ich serwis, to główne czynności, którymi na co dzień zajmują się pracownicy z firmy Terberg.

Więcej…

Domy drewniane całoroczne

Domy drewniane całoroczne charakteryzują się niepowtarzalnym mikroklimatem panującym we wnętrzach, bez względu na porę roku. Użycie naturalnych materiałów, pozwala na regulację wilgotności powietrza i zachowanie chłonności promieniowania pochodzącego z urządzeń domowych. Dom drewniany całoroczny można bardzo szybko zbudować.

Więcej…

Zastosowanie i niewątpliwe zalety krat pomostowych

Kraty pomostowe są produktem o wielu zastosowaniach i o powszechnym wykorzystaniu. Są wykorzystywane w budownictwie, ale przede wszystkim doskonale sprawdzają się w przypadku wykonywania różnego rodzaju ciągów komunikacyjnych- czy to we wnętrzach budynków, na halach produkcyjnych oraz przemysłowych czy też w terenie. Kraty spawane mają to do siebie, że jednocześnie są stosunkowo lekkim materiałem konstrukcyjnym, który jest w stanie wytrzymać dość spore obciążenia.

Więcej…