foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

Jest to doskonałe rozwiązanie, a dobre opinie o domach drewnianych całorocznych, można szczególnie często usłyszeć w gronie osób dbających o ekologię.

Domki drewniane całoroczne

Domy drewniane całoroczne, tak jak nazwa wskazuje, mogą być używane przez cały rok. Jednak istotne jest to, aby były one wykonane z drewna, które wyróżnia się odpowiednią jakością. Większość domów drewnianych wykonywana jest z bali drewna klejonego, które wyróżnia się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, wysoką odpornością na wilgoć i równie dużą wytrzymałością. Doskonałe właściwości bali, mają kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o komfort naszych klientów, stąd drewno używane do budowy domów w pewnej części pochodzi z rejonów skandynawskich. Domy, które wykonuje się z tego rodzaju drewna, doskonale sprawdzają się, jako domy mieszkalne całoroczne, ale i również domki rekreacyjne.

Podejmując decyzję o wybudowaniu domu drewnianego całorocznego, warto również zwrócić uwagę na to, jakie właściwości izolacyjne posiadają okna i drzwi. W tego typu domach można zainstalować nie tylko drzwi i okna wykonane z drewna, ale i również z PCV.

Domek drewniany całoroczny

Często zdarza się, że zanim jeszcze klient wybierze najbardziej odpowiednią dla jego potrzeb technologię wzniesienia domu, porównuje ze sobą wszystkie dostępne opcje. Za domem z bala klejonego, przemawiają niezwykłe właściwości materiału, ale i również ekologia oraz krótki czas potrzebny na jego wzniesienie. Domy drewniane całoroczne są wręcz stworzone dla osób, które poszukują energooszczędnych rozwiązań. Nie bez znaczenia może okazać się również fakt, że domy drewniane doskonale prezentują się wewnątrz. Doskonałe właściwości wnętrz i naturalny wygląd domu drewnianego całorocznego sprawiają, że z każdym dniem coraz większa liczba osób decyduje się na wybór właśnie tej technologii wznoszenia domu.

Rekreacyjne domy drewniane całoroczne

Rekreacyjne domy drewniane całoroczne należą do grupy obiektów, których użytkowanie powinno być dokładnie zaplanowane, jeszcze przed momentem rozpoczęcia budowy. Rekomendowane jest, aby klienci w przypadku domów drewnianych całorocznych decydowali się na ściany o grubości większej niż 68 mm.

Ostatnie wpisy

Domy drewniane całoroczne

Domy drewniane całoroczne charakteryzują się niepowtarzalnym mikroklimatem panującym we wnętrzach, bez względu na porę roku. Użycie naturalnych materiałów, pozwala na regulację wilgotności powietrza i zachowanie chłonności promieniowania pochodzącego z urządzeń domowych. Dom drewniany całoroczny można bardzo szybko zbudować.

Więcej…

Zastosowanie i niewątpliwe zalety krat pomostowych

Kraty pomostowe są produktem o wielu zastosowaniach i o powszechnym wykorzystaniu. Są wykorzystywane w budownictwie, ale przede wszystkim doskonale sprawdzają się w przypadku wykonywania różnego rodzaju ciągów komunikacyjnych- czy to we wnętrzach budynków, na halach produkcyjnych oraz przemysłowych czy też w terenie. Kraty spawane mają to do siebie, że jednocześnie są stosunkowo lekkim materiałem konstrukcyjnym, który jest w stanie wytrzymać dość spore obciążenia.

Więcej…

Jak dobrać kanapy do salonu? Doradzamy

 

Chyba każdy się zgodzi, że salon to najważniejsze pomieszczenie każdego mieszkania. Nazywany także pokojem dziennym, ponieważ to głównie tutaj toczy się nasze codzienne życie. Nie bez znaczenia jest więc dobór odpowiednich mebli do salonu. Najważniejszy jest w tym wypadku mebel wypoczynkowy. Nowoczesna kanapa będzie bowiem stanowić serce naszego salonu. Dlatego też warto zadbać o jej odpowiednie dopasowanie. Dobór jakiegokolwiek mebla nie jest łatwy, a co dopiero tak ważnego elementu wnętrza. Tym bardziej że kanapy do salonu występują w wielu stylistykach, a ich wybór jest ogromny. Jak w takim razie dobrać kanapy do salonu?

Więcej…