foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

 

  1. Dla aktywnych – w domach, w których mieszkają osoby aktywne fizycznie warto pamiętać o urządzeniu przestrzeni do ćwiczeń. Idealnie jeśli można stworzyć siłownie w oddzielnym pomieszczeniu, jeśli jest to jednak niemożliwe warto wyznaczyć taką przestrzeń czy to w sypialni, czy też w innym domowym pomieszczeniu.
  2. Dla moli książkowych – jeśli dom zamieszkują osoby kochające książki elementem, który zdecydowanie powinien się w nim znaleźć będzie biblioteczka, może to być oddziele pomieszczenie lub np. półki pełne książek rozciągające się na całą ścianę w salonie.
  3. Dla miłośników luksusu – jeśli w domu mieszkają osoby o zamiłowaniu do luksusu warto zadbać o wykończenie najlepszymi materiałami. Płytki powinny mieć eleganckie wzory (wiele różnorodnych luksusowych płytek można zaleźć w – mirad), tapicerka mebli powinna być wykonana z najlepszych gatunkowo tkanin, a meble posiadać zdobienia, które jednoznacznie kojarzą się z luksusem. Kolorami dominującymi będzie tutaj złoto, czerń, biel
  4. Dla wielbicieli natury – w domu osób, które kochają bliskość przyrody należy wykorzystywać w aranżacji wnętrz naturalne materiały, takie jak drewno, len czy kamień. Kolorystyka aranżacji powinna także opierać się na barwach dominujących w naturze, czyli brązach, zieleniach i błękicie, raczej unikamy fioletów, róży czy pomarańczy. Istotnym elementem będzie tutaj duża liczba roślin zielonych.
  5. Dla fanów nowoczesnych technologii – w domu osób, które kochają nowoczesne technologie powinno znaleźć się wiele elementów do nich nawiązujących, takich jak urządzenia z internetem rzeczy, automatycznie zapalane światło, inteligenta lodówka, czy interaktywny blat stołu. Mieszkania takie będą urządzone w bieli i jasnych szarościach, a materiałem często się pojawiającym będzie stal i plastik.
  6. Dla fanów filmu - w domu osób kochających kino powinna znaleźć się pokaźna kolekcja filmów DVD oraz najwyższej jakości kino domowe z telewizorem pokaźnych rozmiarów. Ciekawym elementem będzie także umieszczenie w salonie dużej fototapety z czarno białym wizerunkiem, którejś z dawnych gwiazd kina lub ogromne zdjęcie właścicieli mieszkania podczas sesji, w której odgrywają scenę z ich ulubionego filmu.

Ostatnie wpisy

Wentylacja w garażu – grawitacyjna czy mechaniczna?

Wbrew pozorom instalacja wentylacji w domu lub garażu, nie jest łatwym zadaniem dla osób niezaznajomionych z tematem. Konieczność zadbania o ruch powietrza w naszych domach to nie tylko zdrowy rozsądek, ale obowiązek wynikający z przepisów. Jest to jedna z tych prac, która w każdym domu musi być wykonana absolutnie dokładnie i sumiennie – może to zaważyć o bezpieczeństwie wszystkich jej mieszkańców. Inaczej wygląda wentylacja w garażu, a inaczej w samym domu. Poniżej podpowiadamy jak prawidłowo zadbać o odpowiednią cyrkulację powietrza w naszym garażu.

Więcej…

Kuchnia i …

Zamierza wyremontować kuchnię i szukasz inspiracji na jej aranżację. Poniżej prezentujemy kilka różnych wariantów zarówno w kwestii rozwiązań architektonicznych, jak i dekoratorskich. Z pewnością znajdziesz wśród nich rozwiązanie, które będzie spełniało Twoje oczekiwania. 

Więcej…

Luksusowa sypialnia

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważny jest wygląd i ogólna prezencja naszej sypialni. W końcu to w niej odpoczywamy po ciężkim dniu pracy i oddajemy się ulubionym zajęciom. Warto więc zafundować sobie odrobinę luksusu i stworzyć niezwykłą, wyjątkową sypialnię.

Więcej…