foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

 

  1. Dla aktywnych – w domach, w których mieszkają osoby aktywne fizycznie warto pamiętać o urządzeniu przestrzeni do ćwiczeń. Idealnie jeśli można stworzyć siłownie w oddzielnym pomieszczeniu, jeśli jest to jednak niemożliwe warto wyznaczyć taką przestrzeń czy to w sypialni, czy też w innym domowym pomieszczeniu.
  2. Dla moli książkowych – jeśli dom zamieszkują osoby kochające książki elementem, który zdecydowanie powinien się w nim znaleźć będzie biblioteczka, może to być oddziele pomieszczenie lub np. półki pełne książek rozciągające się na całą ścianę w salonie.
  3. Dla miłośników luksusu – jeśli w domu mieszkają osoby o zamiłowaniu do luksusu warto zadbać o wykończenie najlepszymi materiałami. Płytki powinny mieć eleganckie wzory (wiele różnorodnych luksusowych płytek można zaleźć w – mirad), tapicerka mebli powinna być wykonana z najlepszych gatunkowo tkanin, a meble posiadać zdobienia, które jednoznacznie kojarzą się z luksusem. Kolorami dominującymi będzie tutaj złoto, czerń, biel
  4. Dla wielbicieli natury – w domu osób, które kochają bliskość przyrody należy wykorzystywać w aranżacji wnętrz naturalne materiały, takie jak drewno, len czy kamień. Kolorystyka aranżacji powinna także opierać się na barwach dominujących w naturze, czyli brązach, zieleniach i błękicie, raczej unikamy fioletów, róży czy pomarańczy. Istotnym elementem będzie tutaj duża liczba roślin zielonych.
  5. Dla fanów nowoczesnych technologii – w domu osób, które kochają nowoczesne technologie powinno znaleźć się wiele elementów do nich nawiązujących, takich jak urządzenia z internetem rzeczy, automatycznie zapalane światło, inteligenta lodówka, czy interaktywny blat stołu. Mieszkania takie będą urządzone w bieli i jasnych szarościach, a materiałem często się pojawiającym będzie stal i plastik.
  6. Dla fanów filmu - w domu osób kochających kino powinna znaleźć się pokaźna kolekcja filmów DVD oraz najwyższej jakości kino domowe z telewizorem pokaźnych rozmiarów. Ciekawym elementem będzie także umieszczenie w salonie dużej fototapety z czarno białym wizerunkiem, którejś z dawnych gwiazd kina lub ogromne zdjęcie właścicieli mieszkania podczas sesji, w której odgrywają scenę z ich ulubionego filmu.

Ostatnie wpisy

Luksusowa sypialnia

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważny jest wygląd i ogólna prezencja naszej sypialni. W końcu to w niej odpoczywamy po ciężkim dniu pracy i oddajemy się ulubionym zajęciom. Warto więc zafundować sobie odrobinę luksusu i stworzyć niezwykłą, wyjątkową sypialnię.

Więcej…

Czym różni się projekt nowoczesnej stodoły od tradycyjnych projektów domów?

Nawet jeśli na rynku dostępnych jest wiele gotowych projektów domów, przygotowanych w najróżniejszych stylach, to tak naprawdę najczęściej decydujemy się na te klasyczne, w których sami się wychowywaliśmy. Coś jednak sprawia, że domy typu nowoczesna stodoła stają się coraz bardziej popularne. Czym różni się projekt nowoczesnej stodoły od tych tradycyjnych?

Więcej…

Architekci wnętrz w Krakowie - jak wybrać najlepszego?

Kraków to dynamicznie rozwijające się miasto, w którym każdego roku powstają nowe budynki mieszkalne, biurowce czy obiekty handlowe. Nic więc dziwnego, że w takim miejscu istnieje duże zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów w zakresie aranżacji pomieszczeń. Architekci wnętrz z pewnością mają dużo możliwości w Krakowie. Jak więc wybrać najlepszego fachowca, który nie zawiedzie naszych oczekiwań?

Więcej…