foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

Trudno się temu dziwić, jest ona bowiem naprawdę świetnym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy nie tylko na etapie budowy, ale także podczas wieloletniego eksploatowania. Wielu osobom zależy również na bliskości natury w tak zabieganym, zatłoczonym i głośnym świecie, dlatego chętnie decydują się oni na przeprowadzkę na obrzeża miast oraz na wieś. Dom drewniany zapewni zarówno przenośną, jak i dosłowną bliskość natury. Oprócz tego posiada wiele innych zalet, dzięki czemu dom z drewna przestaje być już kojarzony wyłącznie z państwami skandynawskimi czy też Kanadą i jest coraz częściej spotykany w Polsce. Aby był jednak komfortowy, bezproblemowy i tani w użytkowaniu, musi zostać odpowiednio zaplanowany, wykonany oraz wykończony – to właśnie dlatego tak ogromną rolę odgrywa firma wykonawcza, na którą się zdecydujemy. Jeśli więc chcemy mieć dom z drewna, to na jaką firmę powinniśmy się zdecydować? Czy korzystny będzie wybór popularnej, chętnie wybieranej i polecanej Drewdom (Kraków, Małopolska)?

Dom drewniany – kluczowa rola odpowiedniej firmy budowlanej i wykonawczej

Warto wiedzieć, że dom z drewna zawdzięcza wszystkie zalety surowcowi, z jakiego jest wykonywany. Drewno bowiem jako jedyny naturalny materiał, z którego można stawiać domy, jest wyjątkowo lekkie, sprężyste i twarde, co przekłada się na niskie koszty i szybki czas budowy. Nie odbija się to jednak negatywnie na jego właściwościach i parametrach technicznych, dom drewniany może być bowiem wyjątkowo trwały, solidny i wytrzymały, a także odporny na różnego rodzaju czynniki. Aby spełniał te wszystkie kryteria ważne jest to, aby został odpowiednio zaprojektowany, wykonany oraz wykończony. W przypadku każdej nieruchomości ważna jest szczelność konstrukcji, jednak nabiera ona szczególnego znaczenia, jeśli chodzi o dom z drewna – tylko wtedy przez mostki termiczne nie będzie uciekało ciepło i dostawała się do środka wilgoć, która w dłuższej perspektywie czasu jest zabójcza dla drewna. Wybór odpowiedniej firmy jest ważny również ze względu na solidność i bezpieczeństwo konstrukcji, a także wybór wysokiej jakości drewna – to wszystko zagwarantuje nam wyłącznie doświadczona i kompetentna firma, która została już sprawdzona przez niejedną inwestycję i posiada niezbędną wiedzę do ich realizacji.

Dom z drewna (Kraków, Małopolska) – firma budowlana i wykonawcza Drewdom

Jeśli mieszkamy w Krakowie lub na terenie Małopolski i chcemy zdecydować się na dom drewniany, nie znajdziemy lepszej firmy budowlanej i wykonawczej niż Drewdom. Posiada ona ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tego typu inwestycjach i nadal jest bardzo chętnie wybierana, a nawet rozchwytywana przez inwestorów, co mówi już samo za siebie. Tak więc Drewdom będzie najlepszym wyborem, na jaki będziemy mogli się zdecydować.

Ostatnie wpisy

Jak zamontować lampy wiszące, stojące i kinkiety? 10 sposobów na wykorzystanie gry świateł w wykończeniu salonu

Salon jest w mieszkaniu pomieszczeniem szczególnym. Służy on wielu czynnościom, a w związku z tym musi odpowiadać różnym potrzebom. To w nim spędzamy stosunkowo najwięcej czasu w ciągu dnia, odpoczywając, rozmawiając z domownikami, czytając, oglądając telewizję, czy też przyjmując gości. Każda z wymienionych aktywności wymaga innego oświetlenia, które zapewniają lampy wiszące, czy też oświetlenie punktowe. Jak wykorzystać grę światła i cienia do dostosowania salonu do swoich potrzeb?

Trzy rodzaje światła — lampy wiszące, punktowe i dekoracyjne

Oświetlenie wewnątrz pomieszczenia dzieli się na trzy podstawowe typy: ogólne, kierunkowe oraz dekoracyjne. Aby uzyskać optymalny efekt, należy wykorzystać każdy z nich.

Oświetlenie ogólne

Jest to najbardziej podstawowy typ oświetlenia, który w pewnym sensie imituje światło słoneczne. Ma za zadanie oświetlać z góry równomiernie całe pomieszczenie, dlatego też najczęściej są to różnego rodzaju lampy wiszące, sufitowe i żyrandole. Jest ono najczęściej używanym rodzajem światła w pokoju, dlatego też warto pomyśleć o zastosowaniu w jego przypadku energooszczędnych żarówek.

Więcej…

W jaki sposób ułatwić sobie segregację śmieci?

Śmieci zaczynają segregować nawet ci, którzy nie do końca przejmują się kwestiami ochrony naszej planety i którzy raczej nie interesują się ekologią. Wiele firm, które zajmuje się wywozem i utylizacją śmieci nakłada na swoich klientów wyższe opłaty w momencie, kiedy nie decydują się oni na prowadzenie segregacji, a wszystkie śmieci razem oddają w postaci zmieszanej. Tym samym, szereg domów segreguje śmieci po to, aby w ten sposób oszczędzać, co też nie oznacza, że jest to negatywne zjawisko, gdyż tak czy inaczej wpływa pozytywnie na naszą planetę. Żeby jednak móc w naprawdę komfortowy sposób segregować śmieci- trzeba zorganizować sobie do tego celu odpowiednie warunki. Mowa oczywiście o stosowanych pojemnikach i kontenerach, które nam to umożliwią i ułatwią.

Więcej…

Dom drewniany – gdzie możemy wybrać najlepszy dla siebie solidny i trwały dom z drewna (Kraków, Małopolska)?

Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na niezwykle korzystną, praktyczną i przyszłościową inwestycję, jaką jest dom drewniany.

Więcej…