foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

 

Architekci wnętrz w Krakowie z odpowiednim wykształceniem

Projektowanie wnętrz to odpowiedzialna praca, w której z pewnością potrzebne są odpowiednie kwalifikacje. Architekci wnętrz w Krakowie mogą zdobywać wykształcenie w różnych placówkach. To, w jakiej szkole się uczą, może mieć duże znaczenie w ich karierze. W stolicy Małopolski znajdziemy wiele uczelni, zarówno państwowych, jak i prywatnych, w których jest możliwość zdobycia kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz. Najpopularniejszą z nich, a zarazem najbardziej prestiżową, jest Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki. Architekci wnętrz mogą zdobywać tu wykształcenie już od XIX wieku. Studia łączą w sobie elementy sztuk plastycznych oraz wiedzę techniczną, tak by przyszli projektanci zdobyli kompleksową wiedzę z zakresu aranżacji wnętrz.

Architekci wnętrz w Krakowie kończą często studia również w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Jest to prywatna uczelnia, na której przyszli projektanci mogą zdobyć kwalifikacje w zakresie historii sztuki czy budownictwa. Praca odbywa się w małych grupach, dzięki czemu zajęcia są efektywne.

Krakowscy architekci wnętrz zdobywają także kwalifikacje na Politechnice Krakowskiej. Studia na Wydziale Architektury zapewniają wiedzę i umiejętności, które pozwalają na pracę przy projektowaniu wystroju pomieszczeń. W Krakowie można rozpocząć pracę jako architekt wnętrz również po ukończeniu Szkoły Wnętrz i Przestrzeni działającej przy Krakowskich Szkołach Artystycznych. Wiedzę młodym osobom przekazują tu projektanci aktywnie działający w branży.

 

Doświadczenie architektów wnętrz w Krakowie

Przy wyborze projektanta wnętrz warto również zwrócić uwagę na jego portfolio. Sprawdź, jakie projekty ma na swoim koncie i czy jego klienci byli z nich zadowoleni. Taki research z pewnością pomoże podjąć Ci decyzję i wybrać doświadczonego specjalistę. Architekci wnętrz w Krakowie -  https://www.dom-art.eu posiadają swoje strony internetowe, na których możesz sprawdzić, jak wygląda ich oferta, proces projektowania oraz dotychczasowe portfolio. Warto również skorzystać z portali branżowych, na których można znaleźć sporo cennych informacji. Architekci wnętrz w Krakowie mogą specjalizować się w różnych stylach, dlatego zapoznanie się z opiniami dotychczasowych klientów z pewnością pomoże Ci dokonać wyboru.

Ostatnie wpisy

Luksusowa sypialnia

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważny jest wygląd i ogólna prezencja naszej sypialni. W końcu to w niej odpoczywamy po ciężkim dniu pracy i oddajemy się ulubionym zajęciom. Warto więc zafundować sobie odrobinę luksusu i stworzyć niezwykłą, wyjątkową sypialnię.

Więcej…

Czym różni się projekt nowoczesnej stodoły od tradycyjnych projektów domów?

Nawet jeśli na rynku dostępnych jest wiele gotowych projektów domów, przygotowanych w najróżniejszych stylach, to tak naprawdę najczęściej decydujemy się na te klasyczne, w których sami się wychowywaliśmy. Coś jednak sprawia, że domy typu nowoczesna stodoła stają się coraz bardziej popularne. Czym różni się projekt nowoczesnej stodoły od tych tradycyjnych?

Więcej…

Architekci wnętrz w Krakowie - jak wybrać najlepszego?

Kraków to dynamicznie rozwijające się miasto, w którym każdego roku powstają nowe budynki mieszkalne, biurowce czy obiekty handlowe. Nic więc dziwnego, że w takim miejscu istnieje duże zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów w zakresie aranżacji pomieszczeń. Architekci wnętrz z pewnością mają dużo możliwości w Krakowie. Jak więc wybrać najlepszego fachowca, który nie zawiedzie naszych oczekiwań?

Więcej…