foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

 

Architekci wnętrz w Krakowie z odpowiednim wykształceniem

Projektowanie wnętrz to odpowiedzialna praca, w której z pewnością potrzebne są odpowiednie kwalifikacje. Architekci wnętrz w Krakowie mogą zdobywać wykształcenie w różnych placówkach. To, w jakiej szkole się uczą, może mieć duże znaczenie w ich karierze. W stolicy Małopolski znajdziemy wiele uczelni, zarówno państwowych, jak i prywatnych, w których jest możliwość zdobycia kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz. Najpopularniejszą z nich, a zarazem najbardziej prestiżową, jest Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki. Architekci wnętrz mogą zdobywać tu wykształcenie już od XIX wieku. Studia łączą w sobie elementy sztuk plastycznych oraz wiedzę techniczną, tak by przyszli projektanci zdobyli kompleksową wiedzę z zakresu aranżacji wnętrz.

Architekci wnętrz w Krakowie kończą często studia również w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Jest to prywatna uczelnia, na której przyszli projektanci mogą zdobyć kwalifikacje w zakresie historii sztuki czy budownictwa. Praca odbywa się w małych grupach, dzięki czemu zajęcia są efektywne.

Krakowscy architekci wnętrz zdobywają także kwalifikacje na Politechnice Krakowskiej. Studia na Wydziale Architektury zapewniają wiedzę i umiejętności, które pozwalają na pracę przy projektowaniu wystroju pomieszczeń. W Krakowie można rozpocząć pracę jako architekt wnętrz również po ukończeniu Szkoły Wnętrz i Przestrzeni działającej przy Krakowskich Szkołach Artystycznych. Wiedzę młodym osobom przekazują tu projektanci aktywnie działający w branży.

 

Doświadczenie architektów wnętrz w Krakowie

Przy wyborze projektanta wnętrz warto również zwrócić uwagę na jego portfolio. Sprawdź, jakie projekty ma na swoim koncie i czy jego klienci byli z nich zadowoleni. Taki research z pewnością pomoże podjąć Ci decyzję i wybrać doświadczonego specjalistę. Architekci wnętrz w Krakowie -  https://www.dom-art.eu posiadają swoje strony internetowe, na których możesz sprawdzić, jak wygląda ich oferta, proces projektowania oraz dotychczasowe portfolio. Warto również skorzystać z portali branżowych, na których można znaleźć sporo cennych informacji. Architekci wnętrz w Krakowie mogą specjalizować się w różnych stylach, dlatego zapoznanie się z opiniami dotychczasowych klientów z pewnością pomoże Ci dokonać wyboru.

Ostatnie wpisy

Wentylacja w garażu – grawitacyjna czy mechaniczna?

Wbrew pozorom instalacja wentylacji w domu lub garażu, nie jest łatwym zadaniem dla osób niezaznajomionych z tematem. Konieczność zadbania o ruch powietrza w naszych domach to nie tylko zdrowy rozsądek, ale obowiązek wynikający z przepisów. Jest to jedna z tych prac, która w każdym domu musi być wykonana absolutnie dokładnie i sumiennie – może to zaważyć o bezpieczeństwie wszystkich jej mieszkańców. Inaczej wygląda wentylacja w garażu, a inaczej w samym domu. Poniżej podpowiadamy jak prawidłowo zadbać o odpowiednią cyrkulację powietrza w naszym garażu.

Więcej…

Kuchnia i …

Zamierza wyremontować kuchnię i szukasz inspiracji na jej aranżację. Poniżej prezentujemy kilka różnych wariantów zarówno w kwestii rozwiązań architektonicznych, jak i dekoratorskich. Z pewnością znajdziesz wśród nich rozwiązanie, które będzie spełniało Twoje oczekiwania. 

Więcej…

Luksusowa sypialnia

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważny jest wygląd i ogólna prezencja naszej sypialni. W końcu to w niej odpoczywamy po ciężkim dniu pracy i oddajemy się ulubionym zajęciom. Warto więc zafundować sobie odrobinę luksusu i stworzyć niezwykłą, wyjątkową sypialnię.

Więcej…