foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

Zamiast stawiać na swoje stare, proste, klasyczne meble, zainwestujmy w coś znacznie lepszego. Meble designerskie charakteryuzją się bardzo nowoczesnym i unikatowym stylem. Z powodzeniem staną się wspaniałą ozdobą naszego pomieszczenia. Oczywiście wybierają różnorodne meble, zwróćmy uwagę na drewniane biurka. Z pewnością świetnie sprawdzą się w każdej sypialni, bo są bardzo praktyczne i funkcjonalne. A biurka wcale nie muszą prezentować się zwyczajnie i nudno. Obecnie w wielu sklepach znajdziemy bardzo oryginalne meble z wieloma zdobieniami.

Postawmy więc na tego typu akcesoria. A żeby nasza sypialnia zapewniła nam jeszcze większy komfort, zakupmy stoliki nocne. Możemy ustawić je zaraz obok łóżka. Na takim stoliku świetnie będzie wyglądać niewielka lampka nocna. Możemy obok niej ustawić ulubioną książkę, po którą sięgniemy w wolnej chwili. Dzięki temu nasz odpoczynek będzie znacznie bardziej jakościowy i zapewni nam potrzebny komfort. A w ten sposób cała sypialnia zyska wspaniały wygląd, który na pewno nas zachwyci.

https://meblezych.pl/lozka-do-sypialni

Ostatnie wpisy

Projekt przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego - jak wygląda cała procedura?

Z różnych przyczyn przyłączenie domu do sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej może trwać nawet kilka miesięcy, dlatego dobrze jest pomyśleć o tym dużo wcześniej, a najlepiej już na etapie projektowania domu lub też wykonywania pierwszych czynności na placu budowy. Konieczne jest dopełnienie różnych obowiązujących procedur oraz wymagań. Dobrze jest wiedzieć, że działalność każdego przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjnego w Polsce jest regulowana przepisami ustawy poświęconej zbiorowemu zaopatrzeniu w wodę oraz zbiorowemu odprowadzaniu ścieków. Ważne są także przepisy prawa miejscowego w tym zakresie. Z czym wiąże się zatem zarówno projekt przyłącza wodociągowego, jak i projekt przyłącza kanalizacyjnego?

Więcej…

Wentylacja w garażu – grawitacyjna czy mechaniczna?

Wbrew pozorom instalacja wentylacji w domu lub garażu, nie jest łatwym zadaniem dla osób niezaznajomionych z tematem. Konieczność zadbania o ruch powietrza w naszych domach to nie tylko zdrowy rozsądek, ale obowiązek wynikający z przepisów. Jest to jedna z tych prac, która w każdym domu musi być wykonana absolutnie dokładnie i sumiennie – może to zaważyć o bezpieczeństwie wszystkich jej mieszkańców. Inaczej wygląda wentylacja w garażu, a inaczej w samym domu. Poniżej podpowiadamy jak prawidłowo zadbać o odpowiednią cyrkulację powietrza w naszym garażu.

Więcej…

Kuchnia i …

Zamierza wyremontować kuchnię i szukasz inspiracji na jej aranżację. Poniżej prezentujemy kilka różnych wariantów zarówno w kwestii rozwiązań architektonicznych, jak i dekoratorskich. Z pewnością znajdziesz wśród nich rozwiązanie, które będzie spełniało Twoje oczekiwania. 

Więcej…