foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

Zamiast stawiać na swoje stare, proste, klasyczne meble, zainwestujmy w coś znacznie lepszego. Meble designerskie charakteryuzją się bardzo nowoczesnym i unikatowym stylem. Z powodzeniem staną się wspaniałą ozdobą naszego pomieszczenia. Oczywiście wybierają różnorodne meble, zwróćmy uwagę na drewniane biurka. Z pewnością świetnie sprawdzą się w każdej sypialni, bo są bardzo praktyczne i funkcjonalne. A biurka wcale nie muszą prezentować się zwyczajnie i nudno. Obecnie w wielu sklepach znajdziemy bardzo oryginalne meble z wieloma zdobieniami.

Postawmy więc na tego typu akcesoria. A żeby nasza sypialnia zapewniła nam jeszcze większy komfort, zakupmy stoliki nocne. Możemy ustawić je zaraz obok łóżka. Na takim stoliku świetnie będzie wyglądać niewielka lampka nocna. Możemy obok niej ustawić ulubioną książkę, po którą sięgniemy w wolnej chwili. Dzięki temu nasz odpoczynek będzie znacznie bardziej jakościowy i zapewni nam potrzebny komfort. A w ten sposób cała sypialnia zyska wspaniały wygląd, który na pewno nas zachwyci.

https://meblezych.pl/lozka-do-sypialni

Ostatnie wpisy

Wentylacja w garażu – grawitacyjna czy mechaniczna?

Wbrew pozorom instalacja wentylacji w domu lub garażu, nie jest łatwym zadaniem dla osób niezaznajomionych z tematem. Konieczność zadbania o ruch powietrza w naszych domach to nie tylko zdrowy rozsądek, ale obowiązek wynikający z przepisów. Jest to jedna z tych prac, która w każdym domu musi być wykonana absolutnie dokładnie i sumiennie – może to zaważyć o bezpieczeństwie wszystkich jej mieszkańców. Inaczej wygląda wentylacja w garażu, a inaczej w samym domu. Poniżej podpowiadamy jak prawidłowo zadbać o odpowiednią cyrkulację powietrza w naszym garażu.

Więcej…

Kuchnia i …

Zamierza wyremontować kuchnię i szukasz inspiracji na jej aranżację. Poniżej prezentujemy kilka różnych wariantów zarówno w kwestii rozwiązań architektonicznych, jak i dekoratorskich. Z pewnością znajdziesz wśród nich rozwiązanie, które będzie spełniało Twoje oczekiwania. 

Więcej…

Luksusowa sypialnia

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważny jest wygląd i ogólna prezencja naszej sypialni. W końcu to w niej odpoczywamy po ciężkim dniu pracy i oddajemy się ulubionym zajęciom. Warto więc zafundować sobie odrobinę luksusu i stworzyć niezwykłą, wyjątkową sypialnię.

Więcej…