foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

Zamiast stawiać na swoje stare, proste, klasyczne meble, zainwestujmy w coś znacznie lepszego. Meble designerskie charakteryuzją się bardzo nowoczesnym i unikatowym stylem. Z powodzeniem staną się wspaniałą ozdobą naszego pomieszczenia. Oczywiście wybierają różnorodne meble, zwróćmy uwagę na drewniane biurka. Z pewnością świetnie sprawdzą się w każdej sypialni, bo są bardzo praktyczne i funkcjonalne. A biurka wcale nie muszą prezentować się zwyczajnie i nudno. Obecnie w wielu sklepach znajdziemy bardzo oryginalne meble z wieloma zdobieniami.

Postawmy więc na tego typu akcesoria. A żeby nasza sypialnia zapewniła nam jeszcze większy komfort, zakupmy stoliki nocne. Możemy ustawić je zaraz obok łóżka. Na takim stoliku świetnie będzie wyglądać niewielka lampka nocna. Możemy obok niej ustawić ulubioną książkę, po którą sięgniemy w wolnej chwili. Dzięki temu nasz odpoczynek będzie znacznie bardziej jakościowy i zapewni nam potrzebny komfort. A w ten sposób cała sypialnia zyska wspaniały wygląd, który na pewno nas zachwyci.

https://meblezych.pl/lozka-do-sypialni

Ostatnie wpisy

Jak zamontować lampy wiszące, stojące i kinkiety? 10 sposobów na wykorzystanie gry świateł w wykończeniu salonu

Salon jest w mieszkaniu pomieszczeniem szczególnym. Służy on wielu czynnościom, a w związku z tym musi odpowiadać różnym potrzebom. To w nim spędzamy stosunkowo najwięcej czasu w ciągu dnia, odpoczywając, rozmawiając z domownikami, czytając, oglądając telewizję, czy też przyjmując gości. Każda z wymienionych aktywności wymaga innego oświetlenia, które zapewniają lampy wiszące, czy też oświetlenie punktowe. Jak wykorzystać grę światła i cienia do dostosowania salonu do swoich potrzeb?

Trzy rodzaje światła — lampy wiszące, punktowe i dekoracyjne

Oświetlenie wewnątrz pomieszczenia dzieli się na trzy podstawowe typy: ogólne, kierunkowe oraz dekoracyjne. Aby uzyskać optymalny efekt, należy wykorzystać każdy z nich.

Oświetlenie ogólne

Jest to najbardziej podstawowy typ oświetlenia, który w pewnym sensie imituje światło słoneczne. Ma za zadanie oświetlać z góry równomiernie całe pomieszczenie, dlatego też najczęściej są to różnego rodzaju lampy wiszące, sufitowe i żyrandole. Jest ono najczęściej używanym rodzajem światła w pokoju, dlatego też warto pomyśleć o zastosowaniu w jego przypadku energooszczędnych żarówek.

Więcej…

W jaki sposób ułatwić sobie segregację śmieci?

Śmieci zaczynają segregować nawet ci, którzy nie do końca przejmują się kwestiami ochrony naszej planety i którzy raczej nie interesują się ekologią. Wiele firm, które zajmuje się wywozem i utylizacją śmieci nakłada na swoich klientów wyższe opłaty w momencie, kiedy nie decydują się oni na prowadzenie segregacji, a wszystkie śmieci razem oddają w postaci zmieszanej. Tym samym, szereg domów segreguje śmieci po to, aby w ten sposób oszczędzać, co też nie oznacza, że jest to negatywne zjawisko, gdyż tak czy inaczej wpływa pozytywnie na naszą planetę. Żeby jednak móc w naprawdę komfortowy sposób segregować śmieci- trzeba zorganizować sobie do tego celu odpowiednie warunki. Mowa oczywiście o stosowanych pojemnikach i kontenerach, które nam to umożliwią i ułatwią.

Więcej…

Dom drewniany – gdzie możemy wybrać najlepszy dla siebie solidny i trwały dom z drewna (Kraków, Małopolska)?

Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na niezwykle korzystną, praktyczną i przyszłościową inwestycję, jaką jest dom drewniany.

Więcej…