foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

 

Kuchnia i jadalnia

Pierwszym sposobem na kuchnie jest połączenie jej z jadalnią. To dwa oddzielne pomieszczenia, które odgradza ściana z dużym otworem zakończonym łukiem. Oba pomieszczenia wyposażone są w - meble dębowe. W jadalni ściany mają kolor jasnego beżu. W tym pomieszczeniu znajduje się duży stół dębowy z ośmioma miejscami oraz krzesła z tapicerką w kolorze czerwonym. Obok nich pojawiła się tutaj także gablota, w której dumnie prezentuje się elegancka zastawa oraz komoda, gdzie między innymi przechowywane są obrusy, ścierki i ręczniki kuchenne. Na stole leży biała serwetka i stoi przeźroczysty flakon z kwiatami. Na komodzie ustawiono zabytkowe utensylia kuchenne. Na nimi wiszą obrazy w czarnych ramach. Przedłużeniem podłogi w jadalni są płytki imitujące drewno. Tutaj znajdują się wiszące i stojące dębowe meble kuchenne, na środku kuchni znajduje się wysepka, nad którą zawieszono wieszak na przybory kuchenne. Wiszą tutaj chochle, trzepaczka, wałek oraz patelnie. Wszystkie sprzęty AGD mają czarny kolor.

 

Kuchnia i salon

W tej aranżacji kuchnia stanowi część salonu. Jest od niego oddzielona wyłącznie białym blatem, przed którym od strony salonu ustawiono wysokie, barowe krzesła w kolorze szarym. W kuchni meble mają fronty w kolorze białym i szarym. Kolory te mieszają się ze sobą i są ustawione bez żadnego szczególnego wzoru. Blaty mebli mają także kolor biały. Natomiast sprzęty AGD – czarny. Przełamaniem tych kolorów jest zieleń widoczna na oknie, gdzie stoją donice z ziołami. Okno zasłania zielona roleta. Misa na owoce ma także kolor zielony. Podobnie jak noże czy deski do krojenia. Zieleń jest także kolorem przewijającym się również w salonie, w tym pomieszczeniu detale dekoracyjne także mają zieloną barwę.

Ostatnie wpisy

Wentylacja w garażu – grawitacyjna czy mechaniczna?

Wbrew pozorom instalacja wentylacji w domu lub garażu, nie jest łatwym zadaniem dla osób niezaznajomionych z tematem. Konieczność zadbania o ruch powietrza w naszych domach to nie tylko zdrowy rozsądek, ale obowiązek wynikający z przepisów. Jest to jedna z tych prac, która w każdym domu musi być wykonana absolutnie dokładnie i sumiennie – może to zaważyć o bezpieczeństwie wszystkich jej mieszkańców. Inaczej wygląda wentylacja w garażu, a inaczej w samym domu. Poniżej podpowiadamy jak prawidłowo zadbać o odpowiednią cyrkulację powietrza w naszym garażu.

Więcej…

Kuchnia i …

Zamierza wyremontować kuchnię i szukasz inspiracji na jej aranżację. Poniżej prezentujemy kilka różnych wariantów zarówno w kwestii rozwiązań architektonicznych, jak i dekoratorskich. Z pewnością znajdziesz wśród nich rozwiązanie, które będzie spełniało Twoje oczekiwania. 

Więcej…

Luksusowa sypialnia

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważny jest wygląd i ogólna prezencja naszej sypialni. W końcu to w niej odpoczywamy po ciężkim dniu pracy i oddajemy się ulubionym zajęciom. Warto więc zafundować sobie odrobinę luksusu i stworzyć niezwykłą, wyjątkową sypialnię.

Więcej…