foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 716 00 234 13
biuro@ems.ems

 

Kuchnia i jadalnia

Pierwszym sposobem na kuchnie jest połączenie jej z jadalnią. To dwa oddzielne pomieszczenia, które odgradza ściana z dużym otworem zakończonym łukiem. Oba pomieszczenia wyposażone są w - meble dębowe. W jadalni ściany mają kolor jasnego beżu. W tym pomieszczeniu znajduje się duży stół dębowy z ośmioma miejscami oraz krzesła z tapicerką w kolorze czerwonym. Obok nich pojawiła się tutaj także gablota, w której dumnie prezentuje się elegancka zastawa oraz komoda, gdzie między innymi przechowywane są obrusy, ścierki i ręczniki kuchenne. Na stole leży biała serwetka i stoi przeźroczysty flakon z kwiatami. Na komodzie ustawiono zabytkowe utensylia kuchenne. Na nimi wiszą obrazy w czarnych ramach. Przedłużeniem podłogi w jadalni są płytki imitujące drewno. Tutaj znajdują się wiszące i stojące dębowe meble kuchenne, na środku kuchni znajduje się wysepka, nad którą zawieszono wieszak na przybory kuchenne. Wiszą tutaj chochle, trzepaczka, wałek oraz patelnie. Wszystkie sprzęty AGD mają czarny kolor.

 

Kuchnia i salon

W tej aranżacji kuchnia stanowi część salonu. Jest od niego oddzielona wyłącznie białym blatem, przed którym od strony salonu ustawiono wysokie, barowe krzesła w kolorze szarym. W kuchni meble mają fronty w kolorze białym i szarym. Kolory te mieszają się ze sobą i są ustawione bez żadnego szczególnego wzoru. Blaty mebli mają także kolor biały. Natomiast sprzęty AGD – czarny. Przełamaniem tych kolorów jest zieleń widoczna na oknie, gdzie stoją donice z ziołami. Okno zasłania zielona roleta. Misa na owoce ma także kolor zielony. Podobnie jak noże czy deski do krojenia. Zieleń jest także kolorem przewijającym się również w salonie, w tym pomieszczeniu detale dekoracyjne także mają zieloną barwę.

Ostatnie wpisy

Meble dębowe z litego drewna jako wyposażenie wnętrz Twojego domu

Urządzając wnętrza swojego domu warto zadbać przede wszystkim o jego wyposażenie. Oczywiście, kolory ścian, ramy okienne czy drzwi i podłogi są bardzo ważnym elementem współtworzącym klimat danej przestrzeni, jednak zdecydowanie najważniejsze są meble, na które się zdecydujemy. To one zadecydują o jej stylistyce, stworzą w niej również określoną atmosferę i warunki do codziennego życia. Wybierając meble, najczęściej kierujemy się czynnikami czysto estetycznymi – ich wygląd jest oczywiście bardzo ważny, ale nie można przy tym zapominać o ich funkcjonalności. Oznacza ona, że pozwolą na świetną organizację przestrzeni oraz to, że będą trwałe i solidne przez wiele lat codziennego użytkowania. Wszystkie te cechy łączą w sobie meble dębowe z litego drewna, nic więc dziwnego, że są tak chętnie wybierane do polskich domów.

Więcej…

Specjalne wyposażenie maszyn dla branży metalurgicznej

W branży metalurgicznej, a więc w zakładach, które między innymi zajmują się produkcją blachy ze stali nierdzewnej, również obecne są maszyny, które wymagają regularnych przeglądów oraz sprawdzania ich stanu technicznego. Ich bezawaryjne działanie jest podstawą wytwarzania różnego rodzaju elementów z metalu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wybór jednej, sprawdzonej firmy, która będzie regularnie świadczyć dla danego zakładu kompleksową obsługę serwisową, takiej jak Grupa Hannecard. Takie serwisowanie może koncentrować się na montowaniu lub demontowaniu uchwytów, ale i na oprawie łożysk. Takie firmy najczęściej oferują też wyważanie dynamiczne, ale również są w stanie przeprowadzić specjalistyczne testy laboratoryjne odporności chemicznej oraz będą mogły ocenić stopień zużycia danego elementu maszyny. Dzięki temu łatwo można podjąć decyzję o tym, czy konieczne jest szlifowanie wałków lub też powlekanie ich całkiem nową warstwą mieszanki o określonych właściwościach. W końcu, dzięki takiemu serwisowaniu, można uzyskać wyczerpujący audyt całej linii- także pod kątem wydajności maszyn i możliwości produkcyjnych, jakie z ich udziałem można osiągnąć.

Więcej…

Niesamowity projekt funkcjonalnej łazienki

Łazienka, a może bardziej pokój kąpielowy? Jeśli tylko pomieszczenie, w którym chcemy zaaranżować łazienkę posiada odpowiedni metraż, nie musimy się ograniczać do samych podstawowych elementów, jakie pomieszczenie to musi posiadać- możemy zaszaleć z dodatkami i dekoracjami, ale i uczynić tę przestrzeń jeszcze bardziej praktyczną. 

Więcej…